Paycell Vitrin’e Üye Ol

Dakikalar içerisinde bilgilerinizi doldurarak kayıt olun ve hemen e-ticarete başlayarak ödeme almaya başlayın.

location Referans kodum ile başvuru yapmak istiyorum
Email adresiniz 50 karakterden fazla olamaz.

Zaten hesabınız mı var?

Giriş Yap

Sıkça Sorulan Sorular

Paycell Vitrin birey-kurum fark etmeksizin ürün satışı yapan herkesin, hızlı ve kolay bir şekilde kayıt olup ürünlerini kendilerine özel bir sayfada sergileyebilecekleri, internet üzerinden müşterilerine satış yapıp ödeme alabilecekleri bir e-ticaret çözümüdür.

• Paycell ve Turkcell’in sunduğu marka imajı, sağlam teknik altyapısı ve ödeme alanındaki tecrübesi ile güvenilirlik,

• Avantajlı ve tek komisyon oranı,

• Kullanımı kolay arayüz,

• Anlaşmalı kargo şirketi ile indirimli fiyat alternatifi,

• Her yerde kullanılabilecek dükkan ve/ veya ürün linkleri,

• Müşterilere güven veren teslimat sonrasında ödeme politikası,

• Haftalık, düzenli ve şeffaf ödeme,

• Müşteriler için banka ve kredi kartlarıyla ödeme ve taksitli alışveriş imkanı.

Herhangi bir üyelik ücreti, sabit ücret ya da işlem bedeli yoktur. Sadece satış üzerinden komisyon alınmaktadır. Komisyon oranı %4,49 olup değişiklik olması durumunda kayıtlı satıcılar bilgilendirilecektir.

Vitrin.paycell.com.tr’den «Üye Ol» butonuna basarak üye olma sürecine başlayabilirsiniz.

Kayıt olmak için hiçbir ön koşul yoktur.

• Bireysel satıcıların kayıt olması için gereken bilgiler: E-mail adresi, cep telefonu, Ad-Soyad, Adres, TC kimlik No ve IBAN .

Bireysel satıcıların ek olarak bu belgeleri de kayıt esnasında hazır etmesini öneririz: TC Kimlik belgesi, size ait bir cep telefonu faturası.

• Kurumsal satıcıların kayıt olması için gereken bilgiler: E-mail adresi, cep telefonu, Ad-Soyad, Adres, TC kimlik No, Ticari Ünvan, VKN ve IBAN.

Kurumsal satıcıların ek olarak bu belgeleri de kayıt esnasında hazır etmesini öneririz: Şirket ortakları TC Kimlik belgesi, Faaliyet belgesi, Vergi levhası, Sicil gazetesi, İmza sirküleri, İmza sahibine ait bir cep telefonu faturası. Bir kurumsal satıcı olarak hesap açıyorsanız, paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler şirketin imza yetkilisine ait olmalıdır.

Oluşturduğunuz ürün ve dükkan linklerini, sosyal medya hesaplarınız üzerinden, SMS, e-posta ve whatsapp yoluyla paylaşabilir, web sitelerinde veya dilediğiniz mecrada kullanabilirsiniz.

Paycell Vitrin, Paycell ve Turkcell’in sunduğu marka imajı, güçlü teknik altyapısı ve ödeme alanındaki tecrübesi ile güvenilirlik sağlamaktadır. Tek komisyon modeli, şeffaf iletişimi ve düzenli ödemeleri güçlü yanlarıdır. Müşteriler için ise, ürün teslim edildikten sonra ödeme yapılması modeli ile güven vermektedir.

Salı gününe kadar teslim edilen tüm siparişlerin ödemesi, her hafta Çarşamba günü kayıt olurken belirtmiş olduğunuz banka hesabına yapılacaktır.

Hayır, Paycell Vitrin herkesin kullanımına açıktır.

0850 577 50 50 numarasından ve kurumsal@paycell.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.